loading...

PIECZĄTKI

Wszystko do Twojego biura

Pieczątki

Pełna gama pieczątek flashowych

Linia EOS to innowacyjne pieczątki o ergonomicznym kształcie. Ta technologia umożliwiła zoptymalizowanie wielkości opraw również dla większych formatów płytki tekstowej

alebiuro.com oferuje pełny zakres rozmiarów, również o bardzo dużych powierzchniach.

Pieczątki EOS mogą wykonywać około 20000 ostrych odbić bez dodatkowego nasączania.

Wszystkie oprawy pieczątek EOS składają się minimum w 50% z tworzyw odzyskiwanych w procesie recyclingu.pieczątki colop

Seria pieczątek EOS to nowoczesne, o ergonomicznym kształcie pieczątki flashowe zaprojektowane z myślą o stemplowaniu wyraźnych odbić. Zastosowanie nowoczesnej technologii błyskowej pozwala uzyskać płytkę tekstową w czasie około 5 minut*.

Pieczątki flashowe COLOP EOS doskonale nadają się do wszelkich prac biurowych. Posiada dużą rozdzielczość, dzięki czemu odbijana treść jest niezwykle precyzyjna i wyraźna. Wysokiej jakości, wykonana z tworzywa, trwała obudowa ma wbudowane stopki antypoślizgowe oraz zatyczkę, która chroni pieczątkę przed uszkodzeniem.

Produkt posiada duże okienko indeksujące, które pozwala na pełną personalizację  pieczątki  zgodnie z upodobaniem użytkownika. Do opakowania dołączane są trzy atrakcyjne wzory karteczek indeksujących, natomiast istnieje możliwość stworzenia karteczki samodzielnie. Na stronie  https://imagecard.colop.com/  można samemu zaprojektować karteczkę indeksującą lub wybrać jeden ze wzorów dostępnych w galerii.

 

Pieczątki serii EOS dostępne są w szerokim zakresie rozmiarów oraz kształtów. Od okrągłych stempli, przez prostokątne, aż po pieczątki kieszonkowe. Ogromnym atutem jest także ich dostępność w formacie X - Large - są to dużych rozmiarów pieczątki, które najczęściej są stosowane w miejscach, gdzie dane ujmuje się w tabelach, np. przy rozliczaniu wniosków unijnych.

Pieczątka flashowa posiada innowacyjny system wymiany tuszu, dzięki któremu jego uzupełnianie staje się niezwykle proste i gwarantuje wysoki komfort dla użytkownika. Aby ponownie nasączyć pieczątkę tuszem należy zdjąć górną część obudowy, pod którą znajdują się dwa otwory. W celu uzupełnienia pieczątki należy wlać kilka kropel tuszu, specjalnie przeznaczonego do serii EOS, w oba otwory.

Seria pieczątek wykonywanych technologią flash ma szeroki wachlarz atrakcyjnych kolorów tuszy. Należy pamiętać, że pieczątki EOS mogą być uzupełniane jedynie specjalnie przeznaczonym dla nich tuszem. W ofercie firmy COLOP dostępny jest kolor: czarny, czerwony, niebieski, fioletowy, zielony, złoty oraz pomarańczowy.INFORMACJE

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy stronę,
na której znajdują się wszelkie informacje dotyczące obsługi pieczątek serii EOS

Sprawdź
Ponieważ możemy zaoferować markowe produkty po bardzo atrakcyjnych cenach.

Dlaczego nas wybrać?

Pracują tu młodzi, ambitni ludzie, którzy dbają o jakość, sprawność i niezawodność firmy, a także o owocną współpracę z partnerami biznesowymi.

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, możemy zaoferować Państwu markowe produkty po bardzo atrakcyjnych cenach.

  • Towar najwyższej jakości
  • Dostarczymy w ciągu 24h od momentu zamówienia
  • Dla stałych klientów wysokie RABATY
  • Szeroki wachlarz asortymentu

Szeroki wybór pieczątek

Pieczątki okrągłe, kwadratowe, nietypowe...Oferta produktów flaszowych COLOP EOS pozwala zrealizować wszelkie nawet nietypowe zlecenia. Bardzo zróżnicowana grupa pieczątek łącznie obejmuje wiele formatów, które można podzielić na kilka rodzajów:


  • Datownik,
  • Pieczątki okrągłe i kwadratowe,
  • Pieczątki prostokątne,
  • Pieczątki kieszonkowe,
  • Długopisy z pieczątką,
  • Pieczątki o dużej powierzchni, gdzie największa sięga formatu 114 x 89mm.

Dumnie wspieramy:


GÓRA