loading...

RODO

Klauzula informacyjna RODO

Na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej z dnia 4.05.2016) informuję, iż:


 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest alebiuro.com Wojciech Świdrowski al. 11-go Listopada 159, 66-400 Gorzów Wlkp.

 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zlecenia/umowy - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r.

 3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych, Podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia/umowy oraz biuro rachunkowe

 4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat i w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora (dane przetwarzane są do momentu ustania przewarzania w celach planowania biznesowego, sprawozdawczości)

 5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania

 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

 7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji umowy, w przypadku nie podania danych osobowych nie będzie możliwa realizacja zlecenia/umowy.
alebiuro.com

Wszystko do Twojego biura

Profesjonalna i rzetelna obsługa firm, urzędów, szkół, instytucji, zakładów pracy oraz klientów indywidualnych.

ARTYKUŁY GASTRONOMICZNE

GALANTERIA BIUROWA

HIGIENA I BEZPIECZEŃSTWO W BIURZE

ARTYKUŁY ARTYSTYCZNE, PLASTYCZNE I DEKORACYJNE

ARTYKUŁY PIŚMIENNICZE, KOREKCYJNE I KREŚLARSKIE

PREZENTACJA WIZUALNA

GALANTERIA PAPIERNICZA

ORGANIZACJA I PRZECHOWYWANIE DOKUMENTÓW

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, AKCESORIA KOMPUTEROWE

URZĄDZENIA BIUROWE, OPRAWA DOKUMENTÓW

więcej
Ponieważ możemy zaoferować markowe produkty po bardzo atrakcyjnych cenach.

Dlaczego nas wybrać?

Pracują tu młodzi, ambitni ludzie, którzy dbają o jakość, sprawność i niezawodność firmy, a także o owocną współpracę z partnerami biznesowymi.

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, możemy zaoferować Państwu markowe produkty po bardzo atrakcyjnych cenach.

 • Towar najwyższej jakości
 • Dostarczymy w ciągu 24h od momentu zamówienia
 • Dla stałych klientów wysokie RABATY
 • Szeroki wachlarz asortymentu

Dumnie wspieramy:


GÓRA