loading...

O NAS

Wszystko do Twojego biura

Kim jesteśmy?


Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w sprzedaży oraz dostawie artykułów biurowych oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek, faxów i kserokopiarek. Kompleksowo zaopatrujemy biura, szkoły i urzędy.



Zajmujemy się profesjonalną i rzetelną obsługą firm, urzędów, szkół, instytucji, zakładów pracy oraz klientów indywidualnych. Do naszych stałych odbiorców należy około 1300 podmiotów, wśród których są największe zakłady przemysłowe regionu. Celem naszym jest możliwie najkrótszy czas oczekiwania przez Państwa na zamówiony towar oraz fachowa obsługa w wysokiej jakości artykuły za przystępną cenę. Nieustannie się rozwijamy i doskonalimy swoje zaplecze techniczne oraz logistyczne dla zaspokojenia potrzeb swoich klientów. Mając pełną świadomość tego, że dalszy rozwój naszej firmy zależy od zadowolenia naszych klientów systematycznie podnosimy jakość naszych usług. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, zapewniamy swoim klientom doradztwo w zakresie zakupu odpowiednich materiałów biurowych , eksploatacyjnych oraz dobór odpowiedniego sprzętu biurowego oraz szkolnego. Oferowane przez nas produkty, dobierane są zawsze według indywidualnych potrzeb.

alebiuro.com

Wszystko do Twojego biura

Profesjonalna i rzetelna obsługa firm, urzędów, szkół, instytucji, zakładów pracy oraz klientów indywidualnych.

ARTYKUŁY GASTRONOMICZNE

GALANTERIA BIUROWA

HIGIENA I BEZPIECZEŃSTWO W BIURZE

ARTYKUŁY ARTYSTYCZNE, PLASTYCZNE I DEKORACYJNE

ARTYKUŁY PIŚMIENNICZE, KOREKCYJNE I KREŚLARSKIE

PREZENTACJA WIZUALNA

GALANTERIA PAPIERNICZA

ORGANIZACJA I PRZECHOWYWANIE DOKUMENTÓW

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, AKCESORIA KOMPUTEROWE

URZĄDZENIA BIUROWE, OPRAWA DOKUMENTÓW

więcej
Ponieważ możemy zaoferować markowe produkty po bardzo atrakcyjnych cenach.

Dlaczego nas wybrać?

Pracują tu młodzi, ambitni ludzie, którzy dbają o jakość, sprawność i niezawodność firmy, a także o owocną współpracę z partnerami biznesowymi.

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, możemy zaoferować Państwu markowe produkty po bardzo atrakcyjnych cenach.

  • Towar najwyższej jakości
  • Dostarczymy w ciągu 24h od momentu zamówienia
  • Dla stałych klientów wysokie RABATY
  • Szeroki wachlarz asortymentu

Rzetelność usług zapewniają wysoko wykwalifikowani Reprezentanci oraz pracownicy gotowi zaspokajać Państwa indywidualne oczekiwania. Przekazują w sposób fachowy i wyczerpujący wszelkie informacje o produkcie, który Państwa interesuje.

Gwarantujemy, że spełnimy Państwa oczekiwania, zaspokajając wszelkie potrzeby w pełni profesjonalnie i z osobistym zaangażowaniem każdego pracownika naszej firmy.

Dumnie wspieramy:


GÓRA